6 лютого - День безпечного Інтернету.

Дата: 06.02.2024 14:48

Фото без опису✍️"Безпека в інтернеті – це як власна гігієна: про неї треба дбати щодня..."

🗓️6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день є чудовою нагодою нагадати, наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані у світі сучасних технологій.

🖥️Інтернет — дивовижний винахід людства, який, безсумнівно, змінив світ набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Це нова реальність зі своїми плюсами та доволі небезпечними мінусами. Адже більшість людей досі не розуміють, що порушення базових правил цифрової безпеки може реально їм нашкодити.

👉До вашої уваги правила безпечної роботи в Інтернеті:

✅Насамперед під час використання всесвітньої мережі, потрібно вміти зберігати свою особисту інформацію в таємниці. Ніколи не розголошуйте свою домашню адресу, номер телефону, номер школи, тощо.
✅Не додавайте незнайомих людей у свої контакти.
✅Користуйтеся надійними джерелами інформації.
✅Ігноруйте листи з незрозумілим змістом.
✅Не завантажуйте файли із сумнівних сайтів: вони можуть містити шкідливі програми — віруси.
✅Використовуйте надійні паролі. Для цього варто комбінувати букви, цифри та інші символи.
✅Тримайте власні паролі в таємниці.
✅Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

🖱️Кращий Інтернет починається із нас з вами – із малих але конкретних кроків, щоб зробити себе і світ навколо кращим і безпечнішим!

☝️У цей день вкотре наголошуємо на безпеці у соціальних мережах. Адже саме відкритість в Інтернеті, дає нам те відчуття свободи, яке ми так цінуємо!