13 лютого - Всесвітній день радіо!

Дата: 13.02.2024 15:21

Фото без опису✍️"Радіо — це вулик,
у якому дзижчить увесь світ
."
К. Евон

📃Дата вибрана не випадково – цього дня, 13 лютого 1946 року, у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй уперше вийшло в ефір радіо ООН.

📖Радіо це засіб комунікації з найширшою аудиторією у світі, яке відіграє визначну роль у надзвичайних ситуаціях, полегшуючи надання допомоги при стихійних лихах. Радіозв’язок використовують бригади «швидкої допомоги», поліцейські, пожежні, таксисти. На кораблях і літаках радіо необхідне для зв’язку та навігації. І навіть телебачення використовує радіохвилі для передавання зображення і звуку.

💙💛Нині радіо продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним та найнадійнішим  засобом зв’язку, що має великі можливості.