Кіберполіція попереджає

Дата: 14.02.2024 15:28

Фото без опису‼️В месенджері Telegram шириться новий вид фішингу.

👉Останнім часом у месенджері Telegram набув популярності фішинг під виглядом голосування. Користувачу надсилається фішингове посилання разом з текстом на кшталт «проголосуй за мою доньку, не вистачає декілька голосів».

Фото без опису👉При переході за посиланням акаунт користувача та вся його особиста інформація переходить під керування зловмисника. Після чого, з даного акаунту від імені власника надсилаються подібні повідомлення з голосуванням та проханням зайняти кошти його контактам.

☝️Тому, щоб захистити свої особисті дані та грошові кошти, при надходженні подібних повідомлень, зв’язуйтесь з власником акаунту через інший канал зв’язку та ні в якому разі не переходьте за сумнівними посиланнями.

Відділ комунікації поліції Сумської області