ВІДТЕПЕР ЛІКИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ЧЕРЕЗ КОНТАКТ-ЦЕНТР УКРПОШТИ

Дата: 21.02.2024 14:51

Фото без опису💊 Відтепер українці зможуть придбати ліки через контакт-центр Укрпошта з безкоштовною доставкою!

Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” розпочне свою роботу на деокупованих і прифронтових територіях: на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини.

Можна буде замовити майже 10 тисяч найменувань лікарських засобів безрецептурної групи. Також тут будуть відпускатися лікарські засоби за програмою «Доступні ліки» (безоплатні або з невеликою доплатою).

Після успішного старту планується розширення, і до проєкту буде долучено прифронтові Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя тощо. У перспективі — всі населені пункти країни.

Це послідовна політика МОЗ щодо покращення доступу до ліків українців, які мешкають у сільській місцевості та там, де ускладнений доступ до аптечних мереж.

🔎 Як оформити замовлення?

🐾 Зателефонуйте за номером 0 800 300 545.

🐾 Для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано безкоштовно за послугою «Укрпошта Експрес».

ℹ Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бота у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

Міністерство охорони здоров'я України