24 ЛЮТОГО - ДРУГА РІЧНИЦЯ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ!

Дата: 24.02.2024 09:21

Шановні жителі громади!

Десятиліття тому, 20 лютого 2014 року, росія розпочала криваву війну в Україні зі збройного вторгнення в Крим.
24 лютого 2022 року російська армія здійснила віроломне повномасштабне вторгнення на територію нашої держави. Для кожного українця це не просто цифри, це дати, викарбувані кров’ю наших Героїв, безневинно загиблих мирних людей.

Попереду багато боротьби, але ми точно знаємо, що вийдемо з неї переможцями, бо здобули найголовніше – національну єдність заради спільної мети, незламність і віру в Україну та мужніх героїв, що боронять її кордони. Ми викарбували свій, український генетичний код, який не під силу зламати російським терористам.

Сьогодні нас захищає найкраща армія світу – наші сили оборони, наші військові. Вони тримають кордони, захищають нас на передовій, пильнують небо…  Саме завдяки нашим захисникам і захисницям Україна стоїть міцно, бореться й живе.

Ми щиро дякуємо всім нашим воїнам! Ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за свою країну…

Слава Захисникам і Захисницям!
Слава Україні!

З повагою, селищний голова