Ситуація на прикордонні станом на 21.00 03.03.2024.

Дата: 03.03.2024 22:30

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 29 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 130 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська громади.

▪️Хотінська громада: ворог бив з міномету (7 вибухів).

▪️Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

▪️Краснопільська громада: зафіксовано обстріли зі ствольної артилерії (15 вибухів) та удари FPV-дрона (5 вибухів).

▪️Середино-Будська громада: були мінометні обстріли (13 вибухів) та пуски ракет НАР з літака (4 вибухи).

▪️Великописарівська громада: 37 мін скинули росіяни на територію громади. Також здійснено гранатометний обстріл (18 вибухів).

▪️Есманьська громада: зафіксовано пуск ракет НАР з літака (8 вибухів).

▪️Білопільська громада: відбулися удар FPV-дрона (1 вибух), танкові обстріли (9 вибухів) та обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи).

▪️Шалигинська громада: ворог вдарив з міномету (2 вибухи) та ствольної артилерії (5 вибухів).

За інформацією Сумської ОВА