Ситуація на прикордонні станом на 21.00 12.03.2024

⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
12 березня 2024

💥Протягом дня росіяни 82 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 383 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Ворожбянська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Тростянецька, Путивльська, Новослобідська, Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

▪️Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (19 вибухів) та мінометів (19 вибухів).

▪️Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометні обстріли (10 вибухів).

▪️Білопільська громада: зафіксовано обстріли з артилерії (51 вибух), мінометів (19 вибухів), СПГ (10 вибухів), РСЗВ (8 вибухів) та удар дроном-камікадзе типу FPV (4 вибухи).

▪️Хотінська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади. Також був артилерійський обстріл (6 вибухів).

▪️Середино-Будська громада: ворог вдарив з РСЗВ (4 вибухи), мінометів (22 вибухи). Також відбулася атака дроном-камікадзе типу FPV (1 вибух).

▪️Есманьська громада: здійснено обстріли з артилерії (7 вибухів).

▪️Ворожбянська громада: зафіксовано обстріли з артилерії (7 вибухів).

⚫‼️Великописарівська громада: здійснено обстріли з артилерії (60 вибухів), мінометів (11 вибухів), обстріл з гелікоптерів ракет НАР (43 вибухи). Крім того, з літака відбулося скидання авіаційних бомб типу «КАБ» (16 вибухів). Внаслідок обстрілу поранено 5 неповнолітніх дітей.

▪️Тростянецька громада: зафіксовано скидання авіаційної бомби типу «КАБ» (1 вибух).

▪️Юнаківська громада: відбулися скидання з БПЛА вибухових предметів ВОГ (4 вибухи), удар дроном-камікадзе типу FPV (1 вибух) та артобстріл (9 вибухів).

⚫‼️Миропільська громада: росіяни вдарили з артилерії (2 вибухи) та міномету (6 вибухів). Внаслідок мінометного обстрілу поранення отримав один житель громади.

▪️Шалигинська громада: 11 мін скинув ворог на територію громади.

▪️Путивльська громада: були мінометні обстріли (17 вибухів).

▪️Новослобідська громада: росіяни вдарили з мінометів (12 вибухів) та артилерії (9 вибухів).