ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ

Дата: 22.03.2024 08:33

Днями Зноб-Новгородська селищна територіальна громада отримала транспортний засіб, мікроавтобус FIAT DUCATO, від Програми U-LEAD з Європою/U-LEAD with Europe в рамках реалізації ініціативи «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах».

Ініціатива стала можливою за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Українів. В рамках підписаного Меморандуму про партнерство між Зноб-Новгородською селищною радою та Програмою ULEAD з Європою/ULEAD with Europe.

«Селищна рада щиро вдячна нашим постійним партнерам. Це не перша допомога від Програми ULEAD з Європою в період військового стану. Завдяки таким друзям ми витримаємо навалу ворога та відбудуємо Зноб-Новгородщину після перемоги» - заявив селищний голова Петро ГОНЧАРОВ.

Отриманий транспортний засіб буде використано в проведені екстрених ремонтів на території громади та, у разі необхідності, для екстреної евакуації населення в більш безпечні місця.

Фото без описуФото без описуФото без опису