На Сумщині запроваджують нові обмеження на продаж алкоголю

Дата: 27.03.2024 13:50

Фото без описуЗгідно спільного наказу №3-ОД/29 від 25 березня 2024 року Сумської обласної військової адміністрації та Оперативно-тактичного угруповання "Сіверськ" змінено правила реалізації алкогольних напоїв, а саме:

• заборонено до особливого розпорядження, але не пізніше, ніж час дії правового режиму воєнного стану, на території Сумської області, крім територій можливих або активних бойових дій, для яких дата припинення можливості бойових дій або завершення бойових дій не визначена, реалізацію алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі та в закладах ресторанного господарства з 21:00 до 8:00 години наступного дня.
  • заборонено до особливого розпорядження, але не пізніше, ніж час дії правового режиму воєнного стану, на території Сумської області, крім територій можливих або активних бойових дій, для яких дата припинення можливості бойових дій або завершення бойових дій не визначена:
    • у роздрібній торгівельній мережі та кафетеріях, крім суботніх та недільних днів, продаж алкогольних напоїв, за винятком продажу слабоалкогольних напоїв, вин та пива з 11:00 до 19:00 години;
    • у роздрібній торгівельній мережі та кафетеріях у суботні та недільні дні продаж алкогольних напоїв з 19:00 до 11:00 години наступного дня;
    • у закладах ресторанного господарства (крім кафетеріїв) продаж алкогольних напоїв з 21:00 до 11:00 години наступного дня.

Додатково, у п’ятикілометровій зоні від державного кордону України у роздрібній торговельній мережі, кафетеріях, закладах ресторанного господарства буде обмежений продаж алкогольних напоїв з 11:00 до 19:00, за винятком слабоалкогольних напоїв, вин та пива.

Також, відповідно до наказу, заборонений продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям ЗСУ та інших військових формувань, а також громадянам з ознаками належності до військових формувань. Командири військових частин мають забезпечити контроль за недопущенням вживання алкоголю військовослужбовцями під час виконання обов”язків військової служби.