Ситуація на прикордонні станом на 21.00 29.03.2024

Дата: 29.03.2024 21:14

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 25 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 92 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Кириківська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

▪️Миропільська громада: здійснено обстріл БпЛА (FPV-дрон) (2 вибухи), обстріли з міномету (15 вибухів), з артилерії (12 вибухів).

▪️Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (8 вибухів) та мінометів (10 вибухів).

▪️Середино-Будська громада: були мінометні обстріли (6 вибухів).

▪️Білопільська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

▪️Хотінська громада: зафіксовано артобстріл (7 вибухів) та обстріли з мінометів (17 вибухів).

▪️Есманьська громада: ворог вдарив з мінометів (4 вибухи) та здійснив обстріл БпЛА (FPV-дрон) (1 вибух).

▪️Великописарівська громада: зафіксовано обстріл БпЛА (FPV-дрон) (1 вибух), скидання з БпЛА вибухового пристрою (ВОГ) (1 вибух) та мінометний обстріл (3 вибухи).

▪️Кириківська громада: здійснено авіаційний обстріл з пусками керованих авіаційних бомб (КАБ) з літака тактичної авіації (3 вибухи).

▪️Зноб-Новгородська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

За інформацією Сумської ОВА