2 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

що блищить вогником

в дитячих оченятах".

/Г. Х. Андерсен/

📚Дитячі книги вбирають у себе цілий світ, а їхнє нескінченне строкате різноманіття тішить все нові й нові покоління. Герої казок проходять з нами через все життя – Попелюшка, Аліса, Том Сойєр, Мауглі, Карлсон, Піноккіо, Котигорошко – вони, та інші герої дарують нам світ пригод і випробувань, а також вчать життєвим принципам, добру, мудрості, силі, терпінню, кмітливості.

🏳️‍🌈 Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги завершився Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Саме минулого тижня у бібліотеках громади вирували різноманітні тематичні заходи, де діти мали можливість провести свій час весело та з користю.

📖Так склалося, що усі наші бібліотечні свята проходять в тривожний час, але попри це - ми читаємо, розвиваємося і цим наближаємо Перемогу, бо бібліотека - чудовий майданчик для творчого, дружнього, спільного проведення свого вільного часу разом з друзями. Тож, ми завжди відкриті і чекаємо на своїх користувачів 🤗.