-
-

‼️У період з 22 квітня 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану на території Сумської області встановлені додаткові тимчасові обмеження особливого режиму

Дата: 01.05.2024 13:20
Кількість переглядів: 92

🖊Наказ «Про встановлення додаткових тимчасових обмежень особливого режиму в межах п’ятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ»» підписали начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ та командир оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» генерал-майор Дмитро КРАСИЛЬНИКОВ

📌З метою забезпечення разом з військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в операційній зоні оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» та враховуючи інформацію щодо безпекової ситуації, ухвалену рішенням ради оборони Сумської області від 17.01.2024, у звʼязку зі активізацією ворожих обстрілів населених пунктів, дій диверсійно-розвідувальних сил у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України на території Сумської області:

1. У період з 22 квітня 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану встановити на території Сумської області додаткові тимчасові обмеження особливого режиму та заборонити вільний в’їзд (допуск), перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних із будівництвом, облаштуванням та утриманням інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій, проведенням аварійних, рятувальних робіт, наданням екстреної медичної допомоги, реагуванням на правопорушення, їх попередженням, розкриттям та розслідуванням, проведенням погоджених робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ», а також проведення робіт, не повʼязаних з виконанням завдань у ході підготовки та ведення операцій (бойових дій) та охорони державного кордону, а також в інших випадках, визначених Інструкцією про тимчасові обмеження в межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Суми», затвердженої спільним наказом Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та оперативно-тактичного угруповання «Суми» від 11.08.2023 № 1-ОД/138.

2. Затвердити Порядок погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» (додається).

3. Заборонити сівбу високорослих сільськогосподарських культур, догляд за ними та збирання врожаю таких культур на відстані 500 метрів навколо фортифікаційних споруд на території Сумської області.

4. Дозволити за погодженням уповноваженої особи військової частини, у зоні відповідальності якої перебувають відповідні території, за межами окремих елементів фортифікаційних споруд на території Сумської області сівбу низькорослих сільськогосподарських культур, догляд за ними та збирання врожаю таких культур.

5. Командирам (начальникам) військових частин Збройних Сил України, інших складових сил безпеки і оборони в межах оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» спільно з 5 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України, комендантом Сумської області та міста Суми - начальником Сумського зонального відділу Військової служби правопорядку, Головним управлінням Національної поліції в Сумській області, Управлінням патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Управлінням Служби безпеки України в Сумській області, керівниками Конотопської, Охтирської, Сумської, Шосткинської районних державних адміністрацій - начальниками районних військових адміністрацій, головами Білопільської, Великописарівської, Дружбівської, Есманської, Зноб- Новгородської, Краснопільської, Миколаївської (сільської), Миропільської, Новослобідської, Путивльської, Свеської, Середино-Будської, Хотінської, Юнаківської, Шалигинської територіальних громад забезпечити дотримання додаткових тимчасових обмежень особливого режиму, встановлених у пункті 1 цього наказу.

6. Начальнику 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України забезпечити дотримання спеціального прикордонного режиму в межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ».

7. Керівникам Конотопської, Охтирської, Сумської, Шосткинської районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій, головам Білопільської, Великописарівської, Дружбівської, Есманьської, Зноб- Новгородської, Краснопільської, Миколаївської (сільської), Миропільської, Новослобідської, Путивльської, Свеської, Середино-Будської, Хотінської, Юнаківської, Шалигинської територіальних громад організувати виконання в межах компетенції та довести до відома підприємств, установ, організацій та населення відповідну інформацію на підпорядкованих територіях.

📍Порядок погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених, пунктів у смузі відповідальності оперативно- тактичного угруповання «Сіверськ» 

1. Для погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених, пунктів у смузі відповідальності оперативно- тактичного угруповання «Сіверськ» субʼєкти господарювання звертаються за отриманням дозволу до 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України на електронну адресу: Sumi_zagin@dpsu.gov.ua (зразок заяви додається).

2. До письмового звернення (заяви) додаються копії документів, що містять інформацію про найменування юридичної особи, фізичної особи- підприємця, фермерського господарства, місцезнаходження (місце реєстрації), вид та місце (із зазначенням географічних координат) провадження робіт, стосовно яких здійснюється запит, перелік фізичних осіб із зазначенням їх паспортних даних та транспортних засобів із державними номерними знаками, що залучатимуться до провадження таких робіт.

3. Письмове звернення (заява) погоджуються (підпис та печатка) уповноваженою особою відповідної територіальної громади.

4. Додаток до письмового звернення (заяви) з місцем провадження робіт включає схематичне зображення земельних ділянок на карті з погодженням уповноваженої особи військової частини, в зоні відповідальності якої перебувають відповідні території.

5. Звернення розглядається 5 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України у строк до десяти робочих днів, про прийняте рішення повідомляється заявник.

6. Після отримання дозволу через територіальну громаду, на території якої планується проведення сільськогосподарських робіт, погоджуються уповноваженою особою військової частини маршрути пересування транспортних засобів, а також дата і час проведення робіт (графік робіт).

7. Перед початком проведення робіт субʼєкти господарювання організовують та проводять, зокрема за участю представників територіальних підрозділів Головного управління ДСНС у Сумській області, для працівників інструктажі з техніки безпеки, пожежної безпеки, мінної безпеки, а також інструктаж з особливостей проведення робіт у прикордонних територіях під час воєнного стану з підтвердженням у журналі реєстрації відповідних інструктажів.

8. Уповноважена особа військової частини виходячи із безпекової ситуації може у будь-який час заборонити пересування осіб, транспортних засобів та проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених відповідальності пункті смузі оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ».

➡️Текст наказу дивіться за посиланням: https://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2024/5_61_24.pdf

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь