Ситуація на прикордонні станом на 21.00 9 травня 2024

Дата: 09.05.2024 22:50

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 60 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 302 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Путивльська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська громади.

▪️Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (39 вибухів) та артилерії (4 вибухи) та наніс удар БпЛА типу «Ланцет» (1 вибух).

▪️Юнаківська громада: здійснено обстріли з мінометів (12 вибухів), РСЗВ (16 вибухів), авіаудари КАБ (2 вибухи).

▪️Миропільська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (22 вибухи) та артилерії (24 вибухи).

▪️Хотінська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади. Також були артобстріли (9 вибухів).

▪️Новослобідська громада: були обстріли з мінометів (10 вибухів).

▪️Білопільська громада: ворог вдарив з мінометів (18 вибухів), РСЗВ (6 вибухів), артилерії (18 вибухів), FPV дронами (2 вибухи), наніс авіаудари КАБ (3 вибухи)

▪️Великописарівська громада: здійснено мінометні обстріли (65 вибухів), удари FPV дронами (2 вибухи).

▪️Есманьська громада: зафіксовано атаки FPV дронів (3 вибухи), артилерійські обстріли (11 вибухів), обстріл з мінометів (2 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: росіяни били з артилерії (23 вибухи) та здійснили атаку FPV дроном (1 вибух).

▪️Шалигинська громада: зафіксовано атаку FPV дронами (2 вибухи).

▪️Путивльська громада: 2  міни скинув ворог на територію громади.

➡️ Джерело: ОВА