До уваги мешканців громади!

Дата: 13.05.2024 08:44

☝️Нагадуємо, що населення громади до кінця 2024 року у співпраці з ГО «Проліска» продовжує курсувати соціальний маршрут за наступними напрямами:

🚌Щопонеділка за  маршрутом смт Зноб-Новгородське –  с. Кустине – с. Чигин – с. Уралове – с. Дібрівка – м. Шостка (та у зворотному напрямку). Запис на маршрут здійснюється в П’ЯТНИЦЮ з 08:00 за телефоном +380997510613.

🚌Щосереди за  маршрутом смт Зноб-Новгородське –  с. Кустине – с. Чигин – с. Уралове – с. Дібрівка – м. Шостка (та у зворотному напрямку).
Запис на маршрут здійснюється в ПОНЕДІЛОК з 08:00 за телефоном +380997510613.

🚌Щопятниці за  маршрутом смт Зноб-Новгородське – с. Лісне – с. Голубівка – смт Зноб-Новгородське – с. Мефедівка – с. Кренидівка – с. Очкине – с. Журавка – с. Кривоносівка – с. Хильчичі – с. Глазове – м. Шостка (та у зворотному напрямку).

☝️За цим рейсом в смт Зноб-Новгородське посадка пасажирів відбуватись НЕ буде.

👉В інших населених пунктах ЩОСЕРЕДИ у робочий час (з 8:00 до 16:00) запис буде проводити староста згідно доведеної кількості посадочних місць.

Кількість місць обмежена – 14.

❗️СОЦІАЛЬНИЙ МАРШРУТ ДІЄ ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ! Тому просимо користуватись маршрутом тільки для вирішення важливих питань!