🎉 ВІТАЄМО ЮНИХ ПАТРІОТІВ НАШОЇ ГРОМАДИ! 💙💛 БАЖАЄМО НЕВИЧЕРПНОЇ ЕНЕРГІЇ, НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ ТА ПЕРЕМОГ!
🥇🏆🇺🇦 Вітаємо РІЙ «КОЗАЦЬКА СЛАВА» Зноб-Новгородського ліцею за зайняте І місце та РІЙ "КОЗАРЛЮГИ" Журавського ліцею за зайняте ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)🇺🇦!
🇺🇦9 травня 2024 року з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді з використанням онлайн-платформ та дистанційних технологій Управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради та Комунальним закладом «Середино-Будським Центром дитячої та юнацької творчості» Середино-Будської міської ради був проведений І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Середино-Будської міської ради та Зноб-Новгородської селищної ради.
➡️У заході взяли участь 4 рої середньої вікової категорії:
✅ рій «Гармати» Середно-Бдського ліцею №1 Середино-Будської міської ради;
✅ рій «Патріот» Середно-Бдського ліцею №2 Середино-Будської міської ради;
✅ рій «Козацька Слава» Зноб-Новгородського ліцею Зноб-Новгородської селищної ради;
✅ рій «Козарлюги» Журавського ліцею Зноб-Новгородської селищної ради.
➡️Конкурсна програма І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») складалася з конкурсів «Впоряд», інтелектуальної гри-вікторини «Відун» та «Рятівник». Конкурси проводилися у вигляді тестових завдань.
У конкурсі «Впоряд» учасники роїв показали свої знання зі стройової підготовки..
📖В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» команди-рої показали свої знання та ерудицію з історії України, рідного краю доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних Сил України.
🩺У змаганні «Рятівник» діти показали свої знання з наданні першої медичної допомоги.
💐Бажаємо всім юним джурам нових успіхів і перемог, а головне, що сьогодні виховується сильна, вольова, патріотична молодь, за якою завтрашній день.