🌱🌿 ТУРБОТА КОЖНОГО ПРО ДОВКІЛЛЯ - ТУРБОТА ПРО МАЙБУТНІ ПОКОЛІННЯ!

Дата: 17.05.2024 16:43

👮‍♂️Поліцейський офіцер громади закликає жителів нашої громади дбати про збереження навколишнього середовища 🌳🌿

"- Всі ми живемо в одній громаді і, забруднюючи її, шкодимо, у першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим і надалі не забувати про його охорону та збереження,"- зазначив поліцейський офіцер Зноб-Новгородської громади Сергій Славський.

☝️Також, Сергій Сергійович вкотре наголосив, що на прибудинковій території усі жителі повинні забезпечувати належний догляд за зеленими насадженнями та не складати будівельні матеріали або сміття. Не палити листя, краще прибирати у спеціально відведені місця для компостування.

‼️Важливо пам’ятати, що спалювання листя, самовільне спалювання рослинності, викидання сміття, незаконна порубка дерев, порушення правил охорони вод є незаконним і тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.