Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19 травня 2024

Дата: 19.05.2024 22:37

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 43 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 236 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Новослобідська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська, Свеська громади.
Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (8 вибухів) та артилерії (2 вибухи).

▪️Білопільська громада: завдано удар FPV дронами (3 вибухи) та гранатометний обстріл АГС (5 вибухів) та обстріли зі ствольної артилерії (16 вибухів).

▪️Свеська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

▪️Есманьська громада: здійснено мінометні обстріли (27 вибухів). Також завдано удар FPV дронами (2 вибухи).

▪️Великописарівська громада: були гранатометні обстріли з АГС (35 вибухів), обстріли з мінометів (27 вибухів), артилерії (3 вибухи), скидання з БпЛА боєприпасів типу ВОГ (2 вибухи), здійснення удару FPV дроном (1 вибух).

⚫‼️Хотінська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (25 вибухів). Внаслідок обстрілу поранення отримав місцевий мешканець.

▪️Юнаківська громада: ворог вдарив з артилерії (22 вибухи) та мінометів (4 вибухи).

▪️Миропільська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів).

▪️Глухівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

▪️Середино-Будська громада: були артилерійські обстріли (13 вибухів) та обстріл з мінометів (4 вибухи).

▪️Дружбівська громада: росіяни били з артилерії (8 вибухів).

▪️Новослобідська громада: 10 мін скинув ворог на територію громади.

▪️Шалигинська громада: здійснено мінометні обстріли (11 вибухів).

➡️ Джерело: ОВА