Ситуація на прикордонні станом на 21.00 21 травня 2024

Дата: 21.05.2024 23:53

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 34 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 201 вибух. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Конотопська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

▪️Середино-Будська громада: здійснено мінометні обстріли (3 вибухи), атаку за допомогою  дронів типу «FPV» (11 вибухів), артобстріл (1 вибух).

▪️Білопільська громада: зафіксовано обстріл з мінометів (9 вибухів), артилерії (9 вибухів), скидання боєприпасів ВОГ з БПЛА (3 вибухи), обстріл за допомогою дрону типу «FPV» (2 вибухи).

▪️Краснопільська громада: були мінометні обстріли (11 вибухів).

▪️Есманьська громада: росіяни вдарили з РСЗВ «Град» (30  вибухів), артилерії (7 вибухів).

▪️Хотінська громада: 4 міни скинув ворог на територію громади.

▪️Великописарівська громада: здійснено з гелікоптеру обстріл НАР (14 вибухів), обстріли з АГС (20 вибухів), мінометів (14 вибухів), артилерії (5 вибухів), скидання боєприпасів ВОГ з БПЛА (2 вибухи).

▪️Зноб-Новгородська громада: був артилерійський обстріл (11 вибухів).

▪️Шалигинська громада: росіяни били з РСЗВ «Град» (19 вибухів), артилерії (7 вибухів), мінометів (7 вибухів). Також був обстріл зі стрілецької зброї.

▪️Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (4 вибухи).

⚫‼️Конотопська громада: ворог наніс ракетний удар по виробничій інфраструктурі міста Конотоп. (1 вибух). Внаслідок ракетного удару поранення отримала одна людина.

▪️Миропільська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (2 вибухи).

➡️ Джерело: ОВА