⚠️ПОЛІЦІЯ СУМЩИНИ ПОПЕРЕДЖАЄ БАТЬКІВ БУТИ ВКРАЙ ПИЛЬНИМИ ПІД ЧАС СЕЗОНУ ВІДКРИТИХ ВІКОН

Дата: 25.05.2024 10:41

На території області, на жаль, зафіксовано вже не один випадок випадіння дітей через вікно. Тому застерігаємо батьків бути уважними аби уникнути подібних ситуацій.

🔴 Днями, до Шосткинського районного управління поліції звернувся лікар Шосткинської центральної районної лікарні з повідомленням про те, що до реанімаційного відділення доставлено малолітню дитину з множинними травмами. Як згодом встановили правоохоронці, множинні травми малеча отримала внаслідок падіння з вікна, поки мати на хвилинку відволіклась.

☝️Аби попередити такі небезпечні випадки, закликаємо:

◽встановити спеціальні внутрішньо-віконні замки або обмежувачі, які не дозволять дитині широко відкривати вікно;
◽пояснювати дітям про небезпеку відчинених вікон;
◽відсунути від вікон предмети, якими може скористатися дитина, щоб самостійно залізти на підвіконня – столи, стільці, тумбочки, різноманітні ящики тощо;
◽не дозволяти дітям виходити на балкон без супроводу дорослих.

➡️Також пам’ятайте, що москітні сітки не здатні убезпечити дитину від потенційного падіння з вікна.