БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» пропонує безготівкову фінансову допомогу сім'ям з Сумської області в яких є діти вразливих категорій

Дата: 30.05.2024 10:59

Фото без описуБО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» - міжнародна організація, яка займається гуманітарною допомогою. Зараз організація реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет І)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об'єднаних Націй.

БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» пропонує безготівкову фінансову допомогу в розмірі 8886 грн 85 коп (до оподаткування) сім'ям з Сумської області в яких є діти, які належать до вразливих категорій. Сума буде розрахована відповідно до кількості дітей у родині. Отримати одноразову грошову допомогу можуть сім’ї з низьким доходом, багатодітні сім’ї, внутрішньо переміщених осіб, постраждалих осіб внаслідок бойових дій, сім’ї, які перебували в окупації.

Для того щоб подати заявку на отримання давної допомоги, потрібно заповнити електронну форму за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aad-b208kE-Ze2ddxkgc3ct7WCqmzkNCvCjd57BMuiBUNjJDUENWWTVSOU4yUDNNMUswTUNWRjZNUy4u

Після заповнення форми представники організації зв’яжуться з сім’ями для узгодження подальших дій.

Перелік документів

• Заява на ім'я Голови Фонду про надання благодійної допомоги;
  • Скан-копії Паспорта батька / матері / опікуна (1 та 2 сторінка, або обидві сторони ID-картки);
  • Копія сторінки паспорта з місцем реєстрації або довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • Індивідуальний податковий номер;
  • Підтвердження батьківства /опікунства (свідоцтво про народження або довідка про встановлення опікунства);
  • Довідка з банку з реквізитами для зарахування коштів.

Документи, скан-копії яких мають бути надані за наявності:

• Посвідчення багатодітної родини;
  • Документ, який підтверджує інвалідність дитини.