ДІТИ, СПЕКА ТА АВТО: ЯК ЗАПОБІГТИ ТРАГЕДІЇ

Дата: 11.06.2024 13:56

☀️Літня спека несе серйозні загрози, особливо для дітей. Одна з небезпек – це ситуації, коли їх залишають у автомобілях без нагляду.

🌡️У спекотний день температура в закритому авто, навіть з кондиціонером, часом може піднятися до небезпечного рівня дуже швидко –  на 20 градусів за Цельсієм лише за 10 хвилин.

На жаль, це призводить до трагічних наслідків: випадки дитячої смертності від теплового удару в гарячому автомобілі фіксуються щороку.

☝️Щоб запобігти трагедії:

👉Ніколи не залишайте дитину в автомобілі. Навіть на кілька хвилин. Це золоте правило, яке може врятувати життя.
👉Використовуйте візуальні чи звукові нагадування, щоб не забути дитину в автомобілі. Для прикладу, можна залишити телефон, сумку, інший важливий предмет на задньому сидінні поруч з дитячим сидінням.
👉Якщо бачите дитину, залишену саму в автомобілі, негайно викликайте поліцію. Ваші дії можуть врятувати життя.

‼️Пам’ятайте, що діти більш схильні до теплового удару. Це може призвести до серйозних медичних наслідків: пошкодження внутрішніх органів, непритомності, навіть смерті.

Детальніше на сайті – https://tinyurl.com/2m8ut676

➡️ Центр громадського здоров’я України