Увага! Оголошення для населення!

Дата: 19.06.2024 10:05

Фото без опису☝️Нагадуємо, що населення громади до кінця 2024 року у співпраці з ГО «Проліска» продовжує курсувати соціальний маршрут за наступним напрямом:

🚌У п’ятницю - за  маршрутом смт Зноб-Новгородське – с. Лісне – с. Голубівка – смт Зноб-Новгородське – с. Мефедівка – с. Кренидівка – с. Очкине – с. Журавка – с. Кривоносівка – с. Хильчичи – с. Глазове – м. Шостка (та у зворотному напрямку).
👉 Запис на маршрут здійснюється в середу-четвер у робочий час (з 8:00 до 16:00) запис буде проводитись старостами згідно доведеної кількості посадочних місць та за телефоном +380997510613.

Кількість місць обмежена – 30.

❗️СОЦІАЛЬНИЙ МАРШРУТ ДІЄ ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ! Тому просимо користуватись маршрутом тільки для вирішення важливих питань!
Прохання займати місця згідно запису. Стоячи проїзд заборонено!