Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 червня 2024

Дата: 28.06.2024 22:08

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 131 вибух. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

▪️Середино-Будська громада: здійснено обстріл з використанням двох FPV дронів (2 вибухи), мінометний обстріл (3 вибухи), артобстріли (18 вибухів).

⚫‼️Зноб-Новгородська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи), мінометів (18 вибухів), здійснив обстріли з використанням FPV дронів (5 вибухів). Внаслідок обстрілу отримала поранення одна цивільна особа.

▪️Великописарівська громада: 18 мін скинули росіяни на територію громади. Крім  того, 1 гелікоптер з території рф здійснив пуск 16 ракет (НАР, 16 вибухів).

▪️Білопільська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (6 вибухів), артобстріли (16 вибухів).

▪️Хотінська громада: був обстріл з використанням трьох FPV дронів (3 вибухи).

▪️Есманьська громада: ворог вдарив з мінометів (2 вибухи) та артилерії (2 вибухи).

▪️Юнаківська громада: здійснено обстріл з використанням FPV дронів (3 вибухи).

▪️Краснопільська громада: росіяни били з артилерії (3 вибухи) та нанесли обстріл з використанням FPV дронів (3 вибухи).

▪️Шалигинська громада: був артилерійський обстріл (2 вибухи).

▪️Новослобідська громада: 9 мін скинув ворог на територію громади.

За інформацією Сумської ОВА.