Ситуація на прикордонні станом на 21.00 29 червня 2024

Дата: 29.06.2024 22:18

⚡Сумщина

💥Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 94 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська громади.

▪️Краснопільська громада: здійснено обстріл з використанням двох FPV дронів (2 вибухи), артобстріли (22 вибухів).

▪️Есманьська громада: ворог бив з артилерії (20 вибухів) та мінометів (16 вибухів).

▪️Хотінська громада: зафіксовано пуск ракет типу «НАР з гелікоптера (5 вибухів).

▪️Білопільська громада: росіяни вдарили з артилерії (15 вибухів) та мінометів (4 вибухи).

▪️Великописарівська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

▪️Миропільська громада: нанесено обстріл БпЛА літакового типу (1 вибух). Також відбулося скидання ВОГз БпЛА (1вибух).

▪️Середино-Будська громада: здійснено обстріл з використанням трьох FPV дронів (3 вибухи).

За інформацією Сумської ОВА