🕯️Трагедія, що розриває серце
21 лютого під час виконання службових обов’язків у Зноб-Новгородській громаді загинули поліцейський офіцер громади Сергій Славський та його дружина Христина, яка була парамедикинею екстреної медичної допомоги.
Подружжя надавало допомогу двом хлопцям — 17 і 25 років, які підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Під час евакуації поранених їхній автомобіль швидкої допомоги було атаковано ворожим безпілотником поблизу села Чигин. Внаслідок удару загинули Сергій, Христина та двоє постраждалих. Водій швидкої зараз у тяжкому стані бореться за життя.
Сергію Славському було 32 роки. З 2023 року він служив у нашій громаді, щодня допомагаючи мешканцям у складних умовах воєнного часу. Христині Славській було 25 років. Вона самовіддано рятувала життя постраждалих та працювала поруч із чоловіком, допомагаючи людям у небезпеці.
Це непоправна втрата для нашої громади, родини, друзів і колег. Сергій та Христина залишаться в наших серцях як приклад мужності, відданості та любові до ближніх.
Від імені селищної ради висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих.
🕯️Світла пам’ять про них назавжди з нами.
