ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАЛЕНТИНА БАКЛАГА!

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Валентина Баклага, водія Зноб-Новгородської селищної ради, який перебуває на військовій службі. ШАНОВНИЙ ПАНЕ ВАЛЕНТИНЕ!  Від душі бажаємо сили і могутності, здоров’я та витримки, міцних нервів і відмінного загартування характеру. Нехай будь-які проблеми будуть дарма, нехай будь-які перешкоди успішно Вами усуваються, нехай будь-який день Вам приносить безсумнівний успіх, справжню перемогу і особисте благо.

08:23:22 05.12.2021

ВІТАЄМО З ПЕРШИМ ДНЕМ ЗИМИ!

Перший день зими, 1 грудня, у багатьох із нас асоціюється із запахом мандаринів, сніговим килимом на землі, теплим пледом і заморозками. Вже зовсім скоро розпочнуться новорічні свята, а тому в повітрі літає святковий настрій.

08:48:13 01.12.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕТЯНУ КУХТУ!

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради щиро вітає з Днем народження Тетяну Кухту, директора КЗ «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг».

08:26:39 24.11.2021

З Днем української писемності та мови!

Сьогодні, 9 листопада, свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті.

09:24:06 09.11.2021