ВІТАЄМО!

Вітаємо з Днем Казанської ікони Божої Матері

21 липня вшановують День Казанської ікони Божої Матері. Це свято відзначають двічі на рік: влітку 21 липня і восени 4 листопада. Люди вірять, якщо щиро звернутися з молитвою до пресвятої Богородиці саме в цей день, то молитва матиме унікальну силу і здатна творити чудеса.

08:52:29 21.07.2021

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

12 липня ми відзначаємо свято Петра й Павла. Апостоли Петро й Павло особливо шануються як учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу.

08:37:05 12.07.2021

Щиро вітаємо!!!

Вітаємо народний аматорський ансамбль «Деснянка» за зайняте 2-ге місце в онлайн-фестивалі V-го Національного чемпіонату з фольклору "EUROFOLK-УКРАЇНА 2021"

10:05:38 30.06.2021

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

Сьогодні у дружній і згуртованій родині ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» знаменна і хвилююча подія – черговий урочистий випуск висококваліфікованих робітників, які вже зовсім скоро поповнять ряди справжніх професіоналів і майстрів своєї справи у різних куточках нашої Сумщини та всієї України.

09:42:50 30.06.2021