Зноб-Новгородська громада
Середино-Будський район, Сумська область

Структурні підрозділи

Апарат управління Зноб-Новгородської селищної ради

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Посада

1.

Гончаров Петро Васильович

Голова  селищної ради

2.

Жоров Микола Миколайович

Заступник голови  селищної ради

3.

Срібний Максим Григорович

Секретар селищної ради 

4.

Васильєва Олена Іванівна

Нач.відділу економічного розвитку та інвестицій

5.

Федорова Олена Василівна

Нач. загального відділу

6.

Тітенко Олена Дмитрівна

Нач. відділу бух. обліку та звітності, гол. бухгалтер

7.

Сотніков Леонід Олександрович

Начальник фінансового відділу

8.

Андрущенко Михайло Дмитрович

Начальник відділу освіти

9.

Мацуйова Тамара Єгорівна

Нач. земельно-екологічного відділу

10.

Кошарна Тетяна Миколаївна

Спец. відділу економ. розвитку та інвестицій

11.

Кузьменко Наталія Миколаївна

В.о.старости с.Кренидівка

12.

Овчаренко Андрій Олексійович

В.о.старости с.Очкино

13.

Есаулко Іван Васильович

В.о.старости с.Кривоносівка

14.

Дорошенко Сергій Федорович

В.о.старости с.Нововасилівка

15.

Сенчурін Олексій Олександрович

В.о.старости с.Зноб-Трубчевська

16.

Белоус Раїса Володимирівна

В.о.старости с. Голубівка

17.

Євдокименко Людмила Іванівна

В.о.старости с. Стягайлівка

18.

Хоминіч Олексій Сергійович

Спеціаліст-комп’ютерщик

19.

Хобенкова Анастасія Василівна

Прибиральниця селищної ради, Зноб-Новгор. БК

20.

Кіріченко Ніна Анатоліївна

Працівник військовозобовязаних

21.

Маруха Тетяна Валентинівна

Директор Зноб-Новгородського БК

23.

Несмашна Людмила Григорівна

Т.в.о.директора селищного БК

24.

Зарочинцева Валентина Миколаївна

Діловод с.Голубівка

25.

Левенок Олександра Іванівна

Діловод с.Нововасилівка

26.

Биховець Тетяна Миколаївна

Діловод с.Кривоносівка

27.

Биховець Петро Миколайович

Діловод с.Очкине

28.

Мацуйова Валентина Василівна

Діловод с.Зноб-Трубчевська

29.

Хоминич Тетяна Володимирівна

Діловод с.Стягайлівка

30.

Марунич Валентина Михайлівна

Бухгалтер

31.

Стасьок Людмила Миколаївна

Бухгалтер

32.

Шаповалова Ольга Іванівна

Кер. відділу з юрид.питань та держ.реєстрації

33.

Лелякова Марина Андріївна

Спец. відділу з юрид.питань та держ.реєстрації

34.

Черненко Зоя Миколаївна

Землевпорядник

35.

Линда Наталія Володимирівна

Землевпорядник

36.

Кошарний Іван Андрійович

Зав. Боровичанським об’єктом дозвільної роботи

37.

Сидько Світлана Михайлівна

Прибиральниця службового прим.с.Кренидівка

38.

Сахошко Валерій Володимирович

Заст. голови з питань житл.-комунального госп.

39.

Алієва Майя Петрівна

Директор Голубівського БК

40.

Буянова Наталія Олександрівна

Спеціаліст-бухгалтер селищної ради

41.

Конча Наталія Миколаївна

Землевпорядник

42.

Кузьменко Микола Валерійович

Директор Мефедівського БК

43.

Печерська Ганна Дмитрівна

Завідуюча Хільчанським сільським клубом

45.

Сінельник Віктор Олександр

Директор Очкинського сільського БК

46.

Кужель Галина Іванівна

Керівник фолькл.-етногр.ансамблю «Деснянка»

47.

Чухно Олена Миколаївна

Зав. Журавським сільським клубом

48.

Точило Тетяна Юріївна

Зав. Нововасилівським сільським БК

49.

Ковтун Микола Петрович

Директор Кривоносівського сільського БК

50.

Дулова Віра Василівна

Землевпорядник

52.

Черненко Володимир Михайлович

Опалювач Зноб-Новгородського БК

53.

Бєлова Наталія Володимирівна

Опалювач Зноб-Новгородського БК

58.

Воробйов Олексій Петрович

Акомпоніатор Зноб-Новгородського БК

59.

Буберенко Ірина Петрівна

Художній керівник Зноб-Новгородського БК

60.

Астапов Олексій Єгорович

Інспектор з питань охорони навк. середовища

61.

Гніденко Дмитро Миколайович

Спец. з питань молоді та спорту

62.

Лазуткіна Людмила Леонідівна

Головний бухгалтер фінансового відділу

63.

Мирошник Ольга Володимирівна

Спеціаліст фінансового відділу