Громадський бюджет

Відповідно до  пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Бюджетного кодексу України,  з метою підвищення рівня відкритості влади, удосконалення інноваційних механізмів залучення громадськості до участі у бюджетному процесі та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів, Зноб-Новгородська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Положення про Громадський бюджет (бюджет участі)в Зноб-Новгородській селищній територіальній громаді, що додається.

2. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

3. Оприлюднити дане рішення у визначеному законодавством порядку в засобах масової інформації (газета «Знамя труда»), розмістити на офіційному сайті селищної ради (https://zn-otg.gov.ua/).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Ніна ЄРОХОВА).

Про створення робочої групи з питань Громадського бюджету (бюджету участі) Зноб-Новгородської  територіальної громади

З метою координації виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування бюджету участі в Зноб-Новгородській територіальній громаді, на виконання положення про громадський бюджет (бюджет участі) у Зноб-Новгородській селищній територіальній громаді, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу з питань Громадського бюджету (бюджету участі) Зноб-Новгородської територіальної громади та затвердити її склад згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення про робочу групу з питань Громадського бюджету (бюджету участі) Зноб-Новгородської селищної територіальної громади згідно з додатком 2.
  3. Відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради оприлюднювати протоколи засідань, рішення, висновки та рекомендації робочої групи на офіційному сайті Зноб-Новгородської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколу ЖОРОВА.