Середино-Будський район, Сумська область

Зірковий шанс

Шановні аматори: вокалістка Ліза Барканова та  дитячий колектив "Перлина"  Зноб-Новгородського селищного БК!  Прийміть найщиріші вітання з зайнятими перемогами (два перших місця) у Міжрегіональному Відкритому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Зірковий шанс".
На престижному змаганні в обласному центрі м. Суми ви продемонстрували вагомі досягнення та здобули «пальму першості» не лише на районній арені, а й в обласному значенні. Ви примножуєте культурну скарбницю слави, і  значно впливає на популяризацію та збереження  культурної спадщини в Україні.
Бажаємо переможцям та керівнику міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!