Зноб-Новгородська громада
Середино-Будський район, Сумська область

Привітання з Днем пам’яті і примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни!

Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму, ювілеєм Великого Подвигу патріотів, Днем пам’яті і примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

 

З щирими побажаннями,

колектив Зноб-Новгородської селищної ради« повернутися до списку новин