Середино-Будський район, Сумська область

День пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Так по всій території Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В смт. Зноб-Новгородське біля  Меморіалу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» проведено мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»  за участю голови громади, ветеранів, волонтерів, керівництва відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородська», учнів та школярів.

Пам’ять про подвиг полеглих за мирне життя вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили воїнів і меморіальної стели.

Також, традиційно 09.05.2018 року в селищі було проведено змагання з футболу команд нашої громади на Кубок присвячений Дню Перемоги та вшануванню пам'яті полеглих у боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні.