Середино-Будський район, Сумська область

«ВЕЛИКІ СВІТЛИНИ МАЛЕНЬКИХ МІСЦЬ: МОЯ ГРОМАДА, НАШЕ МАЙБУТНЄ»

Саме таку назву має національний фотоконкурс, участь в якому може взяти кожен бажаючий житель громад Сумщини та продемонструвати, як він бачить  життя громади своїми очима

Національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада, наше майбутнє» проходить за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Люди зможуть завантажувати фотографії, які були зроблені фотоапаратом або смартфоном протягом 4 тижнів – це стосується як професійних фотографів, так і аматорів!

50 обраних фотографій переможців стануть частиною мандрівної фотовиставки, яка подорожуватиме усіма областями України, і яку її організатори планують запустити влітку.

Конкурс має на меті залучити жителів громад та сільської місцевості до реформи децентралізації та процесу об’єднання і спрямований на сприяння розумінню того, що кожен громадянин може активно підтримувати розвиток своєї громади, впливати на вирішення спільних проблем.

Участь у фотоконкурсі можна взяти по 20 травня 2018 року. Завантажуйте свої фото за посиланням: https://hromady.photos/