Середино-Будський район, Сумська область

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колектив Зноб-Новгородської селищної ради вiтає усіх  Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!!!