Генеральні плани

Заява про визначення обсягу СЕО під час розробки містобудівної документації “Генеральний план с. Зноб-Трубчевська Середино-Будського району Сумської області”

09:00:19 12.05.2019

Заява про визначення обсягу СЕО під час розробки містобудівної документації “Генеральний план с. Голубівка Середино-Будського району Сумської області”

08:58:48 12.05.2019

Заява про визначення обсягу СЕО під час розробки містобудівної документації “Генеральний план с. Очкине Середино-Будського району Сумської області”

08:55:47 12.05.2019