30 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІПОЛЯРНОГО РОЗЛАДУ

👨‍⚕️ Біполярний розлад - це не просто "поганий настрій". Людина переживає різкі й незвичайні перепади настрою, активності та концентрації в 2 типах епізодів: маніакальному та депресивному.

15:58 30.03.2024

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

👩‍⚕️Здоров'я наших зубів і ясен є важливим не тільки для гарної усмішки, але для загального стану організму. Адже бактерії, які спричиняють карієс та запалення ясен, можуть призвести до більш серйозних проблем зі здоров’ям, як-от захворювань серцево-судинної системи, респіраторної хвороби, ревматоїдного артриту, діабету.

15:43 29.03.2024

ЯК БЕЗПЕЧНО КОРИСТУВАТИСЯ ГРОМАДСЬКИМИ БЕЗКОШТОВНИМИ МЕРЕЖАМИ Wi-Fi ❓

🌐 Сьогодні підключитися до безплатних мереж Wi-Fi можна у багатьох закладах харчування, в парках, громадському транспорті, торговельних центрах і навіть в укриттях. Безумовно, для багатьох українців це – зручний та вигідний спосіб дістати доступ до інтернету та бути на зв’язку. Проте і ризики під час користування громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi все ж існують.

11:53 29.03.2024

ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЩОДО ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

❗️ З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України, звертаємося до всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів, а також усіх українців з проханням:

10:54 29.03.2024