ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться.

14:26 29.01.2019

100 РОКІВ ТОМУ ВИПУСТИЛИ ПЕРШІ ПОШТОВІ МАРКИ В УКРАЇНІ

В історії філателії перша марка відома під назвою «чорний пенні», оскільки вона мала номінал саме в 1 пенні і була надрукована чорною фарбою. Також на марці був водяний знак у вигляді малої корони та портрет королеви Великої  Британії Вікторії.

14:22 28.01.2019

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО СІЛ ОЧКИНЕ ТА КРЕНИДІВКА

23 січня 2019 року заступники голови Зноб-Новгородської селищної ради Олег  НЕСМАШНИЙ, Микола ЖОРОВ та начальник відділу з юридичних питань та державної реєстрації Ольга ШАПОВАЛОВА  перебували з робочим візитом в селах Очкине та Кренидівка.

14:29 24.01.2019

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу. І нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність.

15:33 22.01.2019

ЗВІТ ГОЛОВИ ЗА ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ У 2018 РОЦІ

12 січня 2019 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у залі КЗК «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» відбувся звіт голови Зноб-Новгородської селищної ради Петра ГОНЧАРОВА та керівників структурних підрозділів про проведену роботу за 2018 рік.

16:03 14.01.2019