ВІТАЄМО!

Привітання голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди Дня Конституції України

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

08:53:04 28.06.2023

Привітання голови Зноб-Новгородської селищної ради з Великоднем

Шановні жителі та гості громади! Прийміть щирі вітання з нагоди величного свята – Воскресіння Христового! Нехай це свято подарує міцне здоров’я, сердечне тепло, взаєморозуміння, гармонію й радість. Бажаю, щоб печаль і всі образи пішли в небуття, а залишилися тільки світла радість, любов і щастя. Нехай на кожну родину зійде благодать, мир і спокій, у кожній домівці панують доброта, міцність духу, увага й турбота один про одного. В нелегкий час зустрічаємо цьогоріч Великдень, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас. Тож нехай віра і милість Божа допомагають нам достойно долати всі труднощі і виклики сьогодення, йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією і всеперемагаючою любов’ю! Христос воскрес! Воістину воскрес! З повагою, голова селищної ради Петро Гончаров.

10:43:05 16.04.2023

Привітання голови Зноб-Новгородської селищної ради з нагоди 8 березня

Шановні жінки!   Вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем💐!  ​ Бажаю, щоб навіть у ці складні часи, Ви кожного дня відчували себе щасливими і потрібними, а також відчували взаємну повагу, турботу і підтримку!  ​ Завдяки Вашій неоціненній підтримці, щоденній праці і вірі у завтрашній день – Україна обов’язково переможе. 💛💙​ ​  ​ ​Щастя Вам, радості й удачі завжди і в усьому!

11:04:30 08.03.2023

З Днем Соборності України!

День Соборності України — одне з головних історично важливих свят. Цього дня бажаємо благополуччя нашій країні, наснаги та успіху кожному захиснику та захисниці. Нехай в серцях українців панують світло та любов навіть в найтемніші часи.

09:28:56 22.01.2023

ВІТАЄМО!!!

Шановна громадо! Шановна Україно!  Голова Зноб-Новгородської селищної ради Петро ГОНЧАРОВ і колектив громади щиро вітають Вас зі святами!!!

10:26:41 31.12.2022