ВІТАЄМО!

Привітання від голови Зноб-Новгородської селищної ради

З першого дня війни кожен українець відчув цінність вільного неба над головою без ворожих снарядів. З першого дня війни на плечі радіотехнічних військ ліг неймовірний тягар, бо вони “очі і вуха” авіації та протиповітряної оборони України.

08:53:23 30.11.2022

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТГ! Доводимо до вашого відома, що для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр, куди кожен може звернутись особисто.

13:14:21 21.11.2022

Щиро вітаємо!!!

Зноб-Новгородська селищна рада щиро вітає директора КЗК "Зноб-Новгородський ЦКіД" Анастасію ШАПОВАЛОВУ, яка на своє професійне свято - День працівників культури отримала відзнаку від голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Губенка.

15:50:30 16.11.2022

ВІТАЄМО!!!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

09:06:54 06.11.2022

ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ!

14 жовтня 2022 року на Величне свято (за паспортом 19 жовтня 1932 року) свій славний 90-річний ювілей відзначила Редкая Ганна Андріївна.

10:27:27 26.10.2022