Інформація

Сумська обласна служба зайнятості своєчасно і оперативно реагує на виклики часу, задовольняючи запити роботодавців

6 жовтня 2021 року заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь ознайомилася з роботою обласної служби зайнятості.

16:09:56 07.10.2021

Роботодавці Сумщини висловилися за співпрацю із закладами професійно-технічної освіти

За результатами соціологічного дослідження, проведеного нещодавно обласною службою зайнятості, на предмет з’ясування кваліфікаційних вимог до працівників, структури підготовки робітничих кадрів, співпраці із закладами професійно-технічної освіти, 78% роботодавців Сумщини не бачать жодних перешкод для співпраці із ЗПТО.

10:11:41 20.09.2021

Нарада – не лише майданчик для звітів, а й місце для вироблення рішень для виконання нагальних завдань

16 вересня  2021 року під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного відбулася селекторна нарада директорів Сумського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості.

09:21:32 20.09.2021

Сумська обласна служба зайнятості: компенсація ЄСВ - стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних

08:13:39 31.08.2021

Ринок праці Сумщини: кого потребує і що пропонує

За інформацією Сумського обласного центру зайнятості, на ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 9 серпня 2021 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних (на цю дату минулого року – 14 осіб).

08:51:05 16.08.2021

Соціологічне дослідження від служби зайнятості покликане оптимізувати ринок праці Сумщини

Обласна служба зайнятості Сумщини започаткувала соціологічне дослідження серед роботодавців області в царині кваліфікаційних вимог до працівника, структури підготовки робітничих кадрів, співпраці із закладами освіти.

09:08:00 29.07.2021

Електронний кабінет роботодавця

Державна служба зайнятості України, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку та впровадження електронних сервісів,  запровадила  сучасний сервіс «Електронний кабінет роботодавця».

15:51:30 23.07.2021

Навчання підтвердило ефективність співпраці служби зайнятості Сумщини з органами влади та місцевого самоврядування

Відбулося чергове дистанційне заняття спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Нормативно-правова база трудових відносин та соціального захисту громадян України» для керівників та спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

13:39:38 25.06.2021