Мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Дія, Ощадбанк та Державна служба зайнятості розпочали надання консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі з метою запуску нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

09:11:12 06.07.2022

Знайти роботу до душі: скористайтеся сучасними сервісами служби зайнятості

Сьогодні центри зайнятості Сумщини мають у своєму розпорядженні трохи більше тисячі вакансій, які надали 1 900 роботодавців і на котрі можуть претендувати безробітні. Однак число безробітних має тенденцію до збільшення. Нині їх вже зареєстровано 16 652. Тож, як бачимо, вакансій в області не густо, а роботу знайти все важче.

08:31:05 06.06.2022

До інформації!

Територію Сумщини продовжують розміновувати фахівці. Але кожен з нас може пришвидшити цей процес і допомогти це зробити швидше.

10:40:28 27.05.2022

! Важливо !

В Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватися в режимі реального часу - Міністерство економіки України

10:38:34 26.05.2022

Сумська обласна служба зайнятості: щоб був хліб і до хліба

Цьогорічна весна зазвучала не пташинним співом, а сигналами тривоги, зловіщими вибухами, гуркотінням та стріляниною ворожої техніки, що поставило під загрозу зриву проведення посівних робіт. Та аграрії Сумщини все ж вдихнули життя у наші лани широкополі, дбаючи про те, щоб був хліб і до хліба.

08:20:22 14.04.2022

До уваги роботодавців: компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331, роботодавцю надана    можливість щодо отримання компенсації витрат за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

14:26:05 30.03.2022

Служба зайнятості Сумщини готова задовольнити потреби роботодавців

- Війна вносить свої корективи у нашу роботу. Ми намагаємося оперативно реагувати на виклики непростого періоду. Скажімо, сьогодні за направленням служби зайнятості можна безкоштовно і в стислі терміни здобути затребувану на ринку праці воєнного часу професію чи підвищити кваліфікацію. Безробітні навчаються виключно на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

14:25:35 30.03.2022