Старости об'єднаних територіальних громад вчаться дистанційно

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги провели онлайн-навчання для старост об’єднаних територіальних громад.

13:36:12 25.06.2021

Служба зайнятості активно співпрацює з роботодавцями Сумщини

Як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, попередні підсумки роботи за перше півріччя нинішнього року дають підстави твердити, що ринок праці нашої області поступово виходить з нокауту, який завдала пандемія короновірусу.

09:54:43 23.06.2021

Служба зайнятості Сумщини активний учасник на ринку освітніх послуг

Щороку після випуску студентів навчальних закладів ринок праці поповнюється молодими, дипломованими фахівцями, бо найчастіше обраний фах випускниками шкіл не співпадає з викликами ринку праці.

11:44:44 19.04.2021

Служба зайнятості Сумщини готується до змін

На виконання Указу Президента України та постанов Кабінету Міністрів України щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, Державний центр зайнятості запровадив експеримент, спрямований на вдосконалення доступу до електронних послуг особам, які шукають роботу та зареєстрованим безробітним.

11:42:07 19.04.2021

Служба зайнятості Сумщини розширює можливості працевлаштування

Позитивною ознакою роботи служби зайнятості Сумщини є постійний пошук нових, дієвих форм надання послуг, що впливає на якісне  виконання основного призначення – якнайшвидшого працевлаштування незайнятого населення.

10:43:19 08.04.2021

Як вплинув дистанційний формат обслуговування на роботу служби зайнятості Сумщини

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

10:42:50 08.04.2021

Розширення можливостей щодо зайнятості населення обговорювали в Сумському обласному центрі зайнятості

В режимі відео-селекторного зв’язку відбулася нарада керівництва Сумського обласного центру зайнятості з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості і філій обласного центру зайнятості.

17:48:07 23.03.2021