ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЯМ-ВИЗВОЛИТЕЛЯМ РІДНОГО КРАЮ...

Дата: 07.05.2018 16:30

Фото без описуБор Микола Семенович народився 25.11.1927 р. в
с. Стягайлівка Середино-Будського району Сумської області.

З шістнадцяти років проходив навчання у танковій частині та з 1944 по 1950 рр. знаходився в армії.

З 1951 р. працював в колгоспі ім. Кірова. Вийшов на пенсію коли йому виповнилося 73 роки.

Разом з дружиною Антоніною Андріївною виховали трьох дітей: двох дочок і сина.

Нагороджений Орденом «За мужність» 3-го ступеня від 14.10.1999 року Указом Президента України за хоробрість, стійкість, мужність, виявлену у боротьбі з фашистськими загарбниками та у відзначенні 40-років Перемоги у великій боротьбі. Також нагороджений Орденом Вітчизняної війни від 11.03.1985 року Указом Президії Верховної Ради СРСР та іншими численними медалями та нагородженнями.