ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ

Дата: 23.07.2018 11:50

Фото без описуВідбулося засідання колегії обласного управління юстиції, на якому керівники структурних підрозділів звітували про роботу та окреслювали перспективи.

Юстиція Сумщини має вагомі значимі результати у підсумках роботи за  півріччя. Зокрема, і виконавча служба, і управління державної реєстрації працюють, упроваджуючи сучасні формати послуг і застосовуючи нові законодавчі інструменти.

«Загальний результат складається із результатів роботи кожного на своєму місці», – сказала очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун, акцентуючи на тому, що сьогодні  система юстиції займає провідне місце у інноваційних процесах, а, значить, кожен фахівець повинен відчувати динаміку змін і працювати по-сучасному.

Приємною частиною офіційно-ділового заходу стало вручення нагород кращим працівникам з нагоди 100-річчя української юстиції.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)