"Вболіваємо за нашого земляка, уродженця Сумщини..."

Дата: 30.11.2018 15:32

«Вболіваємо за нашого земляка, уродженця Сумщини, БОГДАНА НЕБИЛИЦЮ - командира малого броньованого артилерійського катера «Нікополь», який був захоплений в полон країною агресором в Керченській протоці . Від імені Уряду Міністерство юстиції України вже звернулося до Європейського суду з прав людини  з вимогою застосувати 39-те правило та прийняти негайне рішення щодо звільнення незаконно захоплених українських громадян» - зазначає очільник юстиції Сумщини ІРИНА СВИСТУН.

У відповідь на заяву Уряду України щодо захисту прав моряків, захоплених Російською Федерацією в Керченській протоці, Європейський суд з прав людини, відповідно до Правила 54 Регламенту, зобов’язав Російську Федерацію надати інформацію щодо:

- захоплення моряків та юридичних підстав їхнього утримання;

- місця їхнього утримання;

- спричинених поранень;

- наданої медичної допомоги.

Цю інформацію Уряд Російської Федерації має надати до наступного понеділка, 3 грудня.