КОРИСНА ВОДА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ОТГ

Дата: 22.03.2019 07:50

Селищною радою у поточному році закуплено та змонтовано обладнання для очищення води. Виробником обладнання є відома компанія "Ecosoft" (https://ecosoft.ua). Обладнання змонтоване представниками зазначеної компанії та перебуває у їх обслуговуванні.

Основною метою закупівлі такого обладнання є забезпечення дошкільних та навчальних закладів якісною питною водою. Крім того, вода буде продаватися всім бажаючим. Вона не забруднює електроприбори (чайники, кавомашини та ін.) і містить корисні для організму мікроелементи.

Перед потраплянням до споживача вода спочатку проходить очищення фільтрами, потім вона повністю очищується зворотнім осмосом. У подальшому у повністю очищену воду додаються корисні солі та мінерали у необхідній кількості. Потім вода проходить через обладнання, де вона обробляється ультрафіолетом. Після цього вода готова до споживання.

Обладнання розташоване у приміщенні магазину «Господарочка» (смт. Зноб-Новгородське, вул. Вокзальна 5). Режим роботи з 9.00 до 17.00 год.

Ціна води буде визначена під час роботи оснащення. Попередньо визначена вартість - гривня за літр води, не більше.

З 25.03. до 29.03.2019 року вода буде всім відпускатися безкоштовно. Вода поки відпускається у власну тару. Найближчим часом для магазину будуть закуплені нові пляшки.

#очищенняводи #екософт #ecosoft #знобновгородське
#znobnovgorodskaotg @ Znobnovhorodske, Sums'Ka Oblast', Ukraine