СИЛА САНКЦІЙ: БАТЬКО-АЛІМЕНТНИК ВЛАШТУВАВСЯ НА РОБОТУ

Дата: 06.05.2019 16:36

Закон #ЧужихДітейНеБуває продовжує ефективно працювати, забезпечуючи право українських дітей на повне і своєчасне виконання рішень щодо їх матеріального забезпечення.

Тростянчанин Олексій заборгував своїй дитині аліменти в сумі 24 тисячі гривень. Державним виконавцем накладено арешт на майно та кошти боржника, винесено тимчасові обмеження. Таким чином з розрахункових рахунків у банківській установі забезпечено стягнення 10 тисяч гривень. Розуміючи невідворотність наслідків несплати, ще 10 тисяч гривень чоловік віднайшов самостійно.

Разом з тим, убезпечуючи себе від застосування суспільно корисних робіт та ряду обмежень, в тому числі в праві виїзду за кордон, користування транспортними засобами, зброю та полювання, мешканець Тростянеччини все ж таки влаштувався на роботу, щоб щомісяця сплачувати своїй дитині аліменти.

Ось так примусові заходи змінюють людей, повертаючи відповідальність і налаштовуючи на роботу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)