Турнір з міні-футболу!

Дата: 25.07.2019 11:33

Фото без опису      24 липня 2019 року в с. Очкине пройшов турнір на кубок Очкинського cтаростинського округу з міні-футболу серед дітей 12-14 років та команд КФК Зноб-Новгородської селищної ради.

Спортивні змагання розпочалися з урочистої частини. Організатори змагань - Сергієнко Богдан, Синельник Петро побажали учасникам успіхів, наснаги, сил і перемоги, кожній із команд змістовної гри, вдалих комбінацій красивих голів, як найменше травм.

Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, кожний матч тримав у напрузі.

Серед дітей 1 місце здобула команда смт. Зноб-Новгородське, другі місця розділили між собою с. Очкине та с. Журавка, 3 місце-с. Кренидівка.

Команди КФК серед дорослих розподілили місця наступним чином:

1 місце- «Ветеран-Десна»(с. Очкине)

2 місце – «Юність-Десна»(с. Очкине)

3-місце – с. Мефедівка.

Нагородження команд провів староста округу Андрій Овчаренко , який побажав всім нових перемог, спортивних успіхів та міцного здоров’я, також подякував Зноб-Новгородську селищну раду і відділ освіти, молоді та спорту в допомозі організації турніру

Команда дітей смт. Зноб-Новгородське дякує Григорію Максимовичу Срібному, який у свій вільний час, на протязі двох тижнів тренував юних футболістів. Вони бажають йому міцного здоров’я і гарного улову на рибалці.