-
-

"В КНИЖКОВІЙ ПАМ'ЯТІ МИТТЄВОСТІ ВІЙНИ"

Дата: 20.09.2019 15:14
Кількість переглядів: 508

Фото без описуІсторія рідко буває однозначною. У кожної медалі завжди дві сторони. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи.  День партизанської слави відзначають як данину всенародної шани героям  та поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистами  в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Про героїзм і подвиги партизанів під час війни, про тих хто пройшов крізь найскладніші випробування, відстоюючи право людей на свободу, хто врятував нашу країну та світ від нацизму, читачам комунального закладу «Зноб-Новгородська Публічна бібліотека» розповіли книжкові виставки, що діяли в усіх бібліотеках Зноб-Новгородської ОТГ.

З літератури, представленої на полицях, відвідувачі дізнались багато інформації про підпільну діяльність в роки другої світової війни на Україні.

Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Героїчні подвиги українських партизанів у пам’яті народу житимуть вічно. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь