Зміни до паспорту бюджетної програми від 28.12.2019р РЗП №252-ОД

Дата: 08.01.2020 17:05

Про затвердження змін до паспортів бюджетних програм Зноб - Новгородської селищної ради Середино-Будського району Сумської області

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного Кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 24 серпня 2014 року № 836, «Про деякі питання запровадження програмно цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в міністерстві юстиції 10 вересня 2014 року за номером 1103/25880, рішення Зноб-Новгородської селищної ради від «17» грудня 2018р. «Про селищний бюджет на 2019 рік», рішення 37 сесії від 20.12.2019 року «Про внесення змін до бюджету Зноб-Новгородської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

1. Затвердити зміни до паспортів бюджетних програм на 2019 Зноб-Новгородської селищної ради за:

КПКВКМБ 0117350 «Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)»

КПКВКМБ 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

КПКВКМБ 0117367 «Виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості»

1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.