З 01.04.2020 ВХІД У ЦНАП БЕЗ МАСКИ ЗАБОРОНЕНИЙ!!!

Дата: 03.04.2020 13:36

Фото без опису

Шановні відвідувачі - замовники послуг, зверніть увагу! З 01.04.2020 та на весь період карантину вхід у ЦНАП без маски заборонений!

Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зноб-Новгородської селищної ради від 01.04.2020 року протокол № 5 та стосується усіх без виключення мешканців ОТГ.

Повідомляємо, що Середино-Будське Управління соціального захисту населення на час карантину приймає документи для оформлення пільг, субсидій та всіх видів соціальної допомоги ТІЛЬКИ поштою (лист направляти за адресою: Середино-Будське УСЗН, вул. Троїцька, б. 2, м. Середина-Буда, Сумська область, 41000). У зв’язку з цим прийом документів для надання вищезазначених послуг через відділ ЦНАП селищної ради призупинено.

Для мінімізації звернень громадян до ЦНАП можна звернутися:

- поштою (на адресу Відділу ЦНАП вул. 30 років Перемоги, б. 9, смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський район, Сумська область, 41022);

- за допомогою електронного звернення на електронну пошту:

cnap-znobnovgorod@ukr.net;

- зателефонувати на телефон: 098 989 7651; 068 240 07 57; 095 698 88 01.

І пам'ятайте, шановні земляки, здоров'я важливіше за будь-які адміністративні послуги. Бережіть себе та будьте здорові!